Home O kamieniu Z prasy

 

Informacje o kamieniu

Wapienie są skałami osadowymi, zawdzięczają swoje pochod...

 

Wdzięczność marmuru

artykuł z Echa Dnia Opublikowany 15 czerwca ...

 

Dojazd

Siedziba firmy: Suków 248 B (k/Kielc)26 – 021 Daleszycet...

 

Referencje

Z naszych usług korzystały między innymi:   Targi ...

Wdzięczność marmuru

Email Drukuj PDF

architektura i marmur

artykuł z Echa Dnia

Opublikowany 15 czerwca 2001 r.

Marmur to jeden najszlachetniejszych materiałów, jakimi można ozdobić nasz dom. Jego tajemnica tkwiw polerowaniu. Z szarzyzny, jaką jest nieobrobiona płyta, uzyskuje się piękne kolory. Z właścicielem firmy "Marmur", rozmawiamy o luksusie, na który można sobie pozwolić.

W miejscu, gdzie dziś stoją trzy hale produkcyjne i magazyny "Marmuru", kiedyś rosło żyto. Tak duże inwestycje wymagały chyba dużo czasu?

 • Firma działa już 12 lat. Przez ten czas wykonaliśmy setki robót indywidualnych w domach prywatnych i kilkanaście dużych projektów w budynkach publicznych, w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych. Oprócz marmuru naturalnego od trzech lat oferujemy również aglomarmur z Włoch.

 • Tylko aglomarmury kupowane są za granicą?

 • Wcześniej bazowaliśmy na materiałach krajowych. Teraz kupujemy marmury w całej Europie. Dzięki temu oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie. Rozpiętość cen jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroki wybór kamieni o różnej kolorystyce i twardości.

 • Naprawdę każdy?

 • Wiele osób uważa, że nie stać ich na taki wydatek. Jeżeli ktoś uważa, że decydując się na przykład na schody drewniane zaoszczędzi, to się myli. Schody marmurowe to porównywalny wydatek. Za to na pewno nie będą skrzypiały i nie wypaczą się.

 • Ktoś zainteresowany marmurem przychodzi do firmy i... co dalej?

 • Klient może oczekiwać od nas pełnej obsługi. Doradzimy, jaki rodzaj kamienia wybrać, aby pasował do wystroju wnętrza i ogólnej kolorystyki budynku. Zapewniamy transport materiałów i profesjonalne wykonanie każdego projektu - schodów, blatów kuchennych, parapetów czy też reprezentacyjnego biurka szefa firmy. Z naszych marmurów można zrobić również kominek. Realizujemy po prostu wizje naszych klientów. Aby całkowicie zaspokoić zapotrzebowanie na parapety pod względem asortymentu od 2 lat produkujemy także tanie parapety syntetyczne (wewnętrzne i zewnętrzne), które w znakomity sposób zastępują dotychczas stosowane lastriko.

 • Czy marmur ma swoich "fanów"?

 • Inwestorzy coraz częściej dostrzegają urodę marmuru. Jest to materiał całkowicie ekologiczny. Jego połysk uzyskuje się przez polerowanie. Jest to materiał, który odwdzięcza się za pracę na nim. Nieobrobiona płyta jest szara, wygląda nieciekawie. Podczas polerowania ukazuje swoje piękno. Głęboką czerwień, przetykaną srebrem czerń, czy też łagodny, ciepły róż.

 • Gdzie można dokładnie przyjrzeć się marmurom?

 • Zapraszamy do naszego biura handlowego w Kielcach przy ulicy Wspólnej. Można również odwiedzić nasz zakład. Mieści się w Sukowie pod numerem 248. Aby zasięgnąć informacji przez telefon, wystarczy zadzwonić: 041 3073506.

Echo Dnia - 15 czerwca 2001

 

Mała galeria

Zapraszamy na facebooką

facebook

Szybki kontakt

Napisz e-mail do firmy MARMUR
Poniżej wpisz cyfrę - ile nóg ma trójnóg?
Twój Email:
Temat:
Treść:

 

Specjalizujemy się w produkcji i montażach: parapetów, schodów, blatów kuchennych i łazienkowych, kominków, posadzek, okładzin ściennych, lad, półek oraz realizacjii innych zleceń według wyobraźni i marzeń klienta.


Dane teleadresowe P.P. MARMUR

P.P. MARMUR Przerób Kamienia Budowlanego
Ryszard Biegaj
Suków 248 B
26-021 Daleszyce
tel: 41 307 35 06
skype: marmur.kielce
Mój stan

tel. 0502 295 709 właściciel firmy
tel. 0606 244 604 office